У Львові відкрили глобальний сервісний центр VimpelCom
Дане підприємство надасть для мешканців Львова та Львівщини близько 900 робочих місць.
2016-12-16 12:50:00

Сьогодні, 16 грудня, відбулося урочисте відкриття нового глобального сервісного центру міжнародної групи компаній VimpelCom і Київстар (вулиця Шевченка, 111а).

Про це повідомили на сайті Львівської ОДА.

Новий підрозділ виконуватиме функції централізованого офісу та обслуговуватиме абонентів в Україні, а також мобільних операторів Вірменії, Грузії, Казахстану, Киргизії, Таджикістану та Узбекістану. Також це дозволить забезпечити роботою близько 900 мешканців області.

Відкриття сервісного центру

Участь у відкритті взяв голова Львівської обласної державної адмінстрації Олег Синютка, мер Львова Андрій Садовий та засновники, керівники та працівники нового сервісного центру.

«Ми пишаємося тим, що такі великі компанії із сучасним обладнанням обирають саме Львівщину. До нас прийшов глобальний впізнаваний гравець, який використовує сучасні технології, і за яким обов'язково прийдуть інші, - зазначив під час урочистого відкриття центру Олег Синютка. - Тішить, що випускники львівських вишів сьогодні є затребованими на ринку праці і мають можливіть заробляти гідну заробітню плату у комфортних умовах у себе вдома, тут, на Львівщині. Зі свого боку ми обіцяємо забезпечити високваліфікаваних працівників, відсутність корупції та адміністративне сприяння. Натомість очікуємо нових робочих місць та високу заробітну плату» – зазначив Олег Синютка.

Зараз VimpelCom  знаходиться на важливому шляху трансформацій і  Глобальний сервісний центр (GSS) є ключовим фактором для цих змін. Розглядаючи різні варіанти та аналізуючи різні ринки праці з-поміж трьох континентів і дванадцятьох ринків, VimpelCom обрав саме Львів. Глобальний сервісний центр VimpelCom у Львові (GSS) обслуговуватиме операції з фінансів, закупівель і HR-процесів в Україні, Вірменії, Грузії, Казахстані, Киргизстані, Таджикистані, Узбекистані і Алжирі.


Автор: Ганна Шуляк
news@citysite.lviv.ua
Поширити: Facebook share Twitter share Google share