«Місто, що надихає»: у Львові пройде літературний фестиваль
На відвідувачів заходу чекає насичена програма.
2016-12-06 14:35:00

9-10 грудня у місті Лева пройде літературний фестиваль «Місто, що надихає».

Фестиваль буде приурочений до річниці отримання Львовом титулу Міста літератури ЮНЕСКО (11 грудня 2015 року).  Таке звання носять 47 міст у 33-х країнах світу. Цей статус популяризує українську книгу у світі. Ми перші в Україні, які ввійшли до Мережі креативних міст.

Вже у п’ятницю, 9 грудня, святкування розпочнуть із нагородження найкращих працівників культурної сфери. Також заанонсують нову літературну премію міста, а ще покажуть виставу «Зачарована Десна» за О. Довженком.

В суботу в палаці культури імені Гната Хоткевича (вулиця Кушевича, 1) працюватимуть паралельно одразу чотири майданчики: літературний, драматургічний, територія натхнення та креативного мислення.

Також на відвідувачів чекають майстер-класи та інклюзивні програми. В рамках фестивалю відбудуться зустрічі вже з львівськими письменниками. Серед них Мар’яна Савка, Винничук, Прохасько, Гасяш та інші.

Фестиваль завершиться яскравою концертною програмою «Франко без порохів» у рамках відзначення ювілейного року Івана Франка (до 160-річчя від дня народження (28 травня 1856 р.) та до 100-річчя від дня смерті (27 серпня 1916 р.) У програмі: «Пашко BAND», «Абу-Касимові Капці», «Гич Оркестр».

Повну програму заходів можна переглянути за посиланням.


Автор: Ганна Шуляк
news@citysite.lviv.ua
Поширити: Facebook share Twitter share Google share