У Львівській опері відбудеться концерт пам’яті Квітки Цісик
Учасники благодійного концерту готують для глядачів багато музичних сюрпризів.
2016-12-12 17:30:00

20 грудня вже в четверте у Львові відбудеться благодійний концерт, який має на меті вшанувати пам’ять видатної співачки Квітки Цісик. За словами організатора Романа Грицевича, цього разу сцена Львівської Опери збере багатьох молодих виконавців, які виконуватимуть пісні цієї видатної співачки. Окрім того, цей концерт відбувається для збору коштів на пересувний мамограф для виявлення раку молочної залози, який буде належати обласному онкологічному центру. Також організатори мають на меті привернути увагу жінок на те, що існує таке захворювання, як рак молочної залози, який забрав життя багатьом жінкам і в тому числі Квітки Цісик.

Довідково:

Квітка Цісик (4 квітня 1953 Квінс, Нью-Йорк — 29 березня 1998) – американська співачка українського походження, популярна виконавиця рекламних джинґлів у США, оперна і блюзова співачка, виконавиця українських народних і популярних пісень. Пісня «Ти осяюєш моє життя», яку вона виконала для однойменного фільму, отримала 1978 року «Оскар» і «Золотий глобус» у категорії «Найкраща пісня до фільму», а також номінувалася на нагороду «Греммі» у категорії «Пісня року».

Творчість Квітки Цісик – надбання всесвітнього українства, квінтесенція найкращих традицій виконання української музики ХХ століття, що визнана світом.

Де: Львівський національний академічний театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької (просп. Свободи, 28).

Коли: 20 грудня. Початок о 17:00 та 20:00.

Вартість квитків: 90-390 грн.


Автор: Ганна Шуляк
news@citysite.lviv.ua
Поширити: Facebook share Twitter share Google share