Голова Жовківської РДА написала заяву на звільнення – Олег Синютка
Справа набула великого розголосу.
2016-12-30 12:00:00

Вранці ми повідомляли, що вночі патрульні затримали голову Жовкіської районної державної адміністрації Надію Щур у стані алкогольного сп’яніння та доправили її до наркологічного диспансеру для проходження аналізу на вміст алкоголю в крові.

В медичному закладі відбулася фальсифікація результатів аналізів. Керівник наркодиспансеру Мирослава Кабанчик оголосила, що алкоголю в крові чиновниці не виявлено, натомість у жінки дуже підвищенний тиск.

За словами очевидців, що знаходилися в медичному закладі, Надія Щур не могла навіть зайти в двері, від неї дуже сильно пахло алкоголем і про ніякий підвищений тиск не може йти і мови. При тиску 240/160 (як було заявлено працівниками наркоцентру) потрібно терміново викликати швидку, а працівники наркодиспансеру цього не робили.

В соціальних мережах почався справжній шквал обурення. Громадськість вимагає притягнути до відповідальності Мирославу Кабанчик.

Близько 12:30 голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук повідомив про те, що очільниця Жовкіської районної державної адміністрації написала заяву про звільнення.

Зазначимо, що за словами очевидців ввечері 29 грудня чиновниця була на корпоративі і після свята, знаходячись у власній автівці вживала вино. Небайдужі викликали патруль. Близько 00:30 її зупинили правоохоронці.

Відео очевидців з наркологічного центру виклали в соціальні мережі.


Автор: Ганна Шуляк
news@citysite.lviv.ua
Поширити: Facebook share Twitter share Google share