У Львові з’явився ситуаційний центр Національної поліції
Тепер кожне звернення громадян буде оперативно розглянуте.
2016-12-30 14:37:00

30 грудня у Львові офіційно відкрили ситуаційний центр Нацполіції Львівської області.

Центр оперативного реагування створили для підвищення ефективності роботи мобільних нарядів патрульної поліції (близько ста в області) та слідчо-оперативних груп (30 в області). У центрі сконцентровано функції чергових частин підрозділів поліції Львівщини, а також частину функцій районних відділів поліції, передає відділ комунікації поліції Львівської області.

Очільник поліції Львівської області Валерій Середа розповів, що кожна людина, котра звернеться на лінію «102», отримає негайну допомогу. Жодне звернення не залишиться без розгляду та супроводу всього процесу від реагування до прийняття рішення. У той же час поліцейські отримають належне інформаційне та методичне забезпечення.

«Серцем» ситуаційного центру є сервер, здатний опрацьовувати великі масиви інформації, виводити на робочі місця диспетчерів, операторів, а також на планшети нарядів поліції у всій області необхідні дані. Аналітики центру готуватимуть оперативну інформацію. Окрім того, у ситуаційному центрі здійснюватимуть контроль за ситуацією в місті через камери відеоспостереження та нагляд за дотриманням умов домашнього арешту особами, котрих суд зобов’язав носити електронні засоби контролю.

В майбутньому планується створення єдиної системи управління і координації екстрених служб Львівщини.


Автор: Ганна Шуляк
Поширити: