Губернатор Лівівщини зустрівся з АТОвцями та сім'ями загиблих
Головною темою зустрічи було квартирне питання
2017-05-15 08:36:00

Про забезпечення квартирами членів сімей загиблих учасників АТО та встановлення/реставрацію пам’ятних знаків на могилах Новітніх Героїв йшлося сьогодні, 13 травня, під час зустрічі голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки та заступника голови Львівської обласної ради Володимира Гірняка з родинами загиблих в антитерористичній операції.

Спілкувалися з сім’ями українських воїнів також керівники районів, міст області, очільники соціальних служб, військового комісаріату, структурних підрозділів Львівської ОДА.

За інформацією директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Наталії Кузяк, у період 2015 – 2017 років на обліку для поліпшення житлових умов перебували 136 осіб із числа членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції, з яких 97 осіб уже отримали житло.

Наприкінці 2016 року кошти були перераховані родинам на рахунки, але на сьогодні не всі ще встигли придбали помешкання. Зважаючи на це, Наталія Кузяк наголосила, що ці кошти необхідно використати протягом року з дня їх надходження на рахунки.


Автор: Ганна Шуляк
news@citysite.lviv.ua
Поширити: Facebook share Twitter share Google share