На Львівщині пройшов чемпіонат світу з хортингу
У змаганнях прийняли участь спортсмени з України, Грузії, Словаччини, Угорщини та інших країн.
2016-11-22 11:48:00

У період з 17 по 20 листопада у місті Трускавець проходив другий чемпіонат світу з хортингу. Участь у ньому взяли близько 450 спортсменів.

Зокрема учасники змагалися в категоріях «Двобій», «Сутичка», «Форма», «Показовий виступ». Змагання проходило між представниками Національної поліції України, Державної прикордонної служби України, Державної пенітенціарної служби України, морської піхоти Збройних Сил України й команди з Грузії, Словаччини, Вірменії, Угорщини, Польщі, Литви, Узбекистану, Казахстану, Білорусі, Росії (Кабардино-Балкарія) та Кенії.

Окремо слід зазначити, що сержант Юрій Моргун з Червоноградського міського відділу поліції охорони виборов на чемпіонаті світу з хортингу третє місце в особистому заліку.

Довідка:

Хортинг — український вид спортивних єдиноборств. Хортинг позиціонується не тільки як бойове мистецтво, а і як система комплексної фізичної підготовки, самовдосконалення, морального, духовного та культурного виховання, наближення до українських традицій.

Слово «хортинг» походить від назви острова Хортиця, де розташовувалася Запорізька Січ.

21 серпня 2009 року, Міністерство України у справах сім‘ї, молоді та спорту, офіційно визнало хортинг як вид спорту (наказ № 3000).


Автор: Ганна Шуляк
Поширити: