АРМА оголосила про продаж яхти Медведчука

Фото: vesselfinder.com Арестована яхта Медведчука Royal Romance

Мінімальна сума продажу яхти становитиме не менше 130 млн євро. Кошти від продажу підуть на обороноздатність України.

Вперше в історії України та практиці Агентства з розшуку та менеджменту активів оголошено про початок реалізації арештованого активу за кордоном – яхти колишнього народного депутата Віктора Медведчука Royal Romance. Про це повідомила пресслужба АРМА в понеділок, 18 березня.   Засідання Комісії з питань проведення конкурсного відбору організатора торгів призначене на 20 березня.   “Ми вже отримуємо заявки від світових аукціонних будинків. Переможець конкурсу організує і проведе публічний продаж цього коштовного лоту та увійде в історію як союзник у перемозі над злом. А той хто придбає яхту Медведчука – нанесе політичний удар путінському режиму і увійде в історію світу”, – зазначила голова АРМА Олена Дума. 

За її словами, кошти від продажу яхти підуть на обороноздатність України
  В ефірі телемарафону голова Нацагентства зауважила, що строк арешту яхти спливає у травні, але АРМА вживає заходів, що вона не повернулася до колишнього власника.   Дума також уточнила, що мінімальна сума продажу яхти становитиме не менше 130 млн євро – це страхова сума, у яку оцінили судно. 

Нагадаємо, в лютому Кабінет міністрів погодив проведення конкурсу з реалізації заарештованої яхти Royal Romance, яка належить Медведчуку.

Також стало відомо, що Медведчук в Росії став власником нової яхти вартістю понад 9 млн доларів.

Джерело