Чи справді без подушки спати набагато корисніше — розвінчуємо поширений міф

Є міф, що без подушки можна ідеально виспатися, плюс користь для хребта. Але чи так це насправді?

Ми спробували розібратися, що буде, якщо спати без подушки. Але поспішаємо вас запевнити — сон без подушки приносить тільки шкоду, а чому — читайте в нашому матеріалі, інформує Ukr.Media.

Для тих, хто вибирає ліжко без головного постільного атрибута — можемо з упевненістю сказати, що це негативно впливає на якість сну і заважає висипатися.

Зрештою, прокинувшись, ви не такі вже жваві і активні — ваша продуктивність слабка протягом усього дня. Коли ви спите на рівній поверхні матраца, порушується кровообіг мозку, в результаті чого він не отримує достатньо кисню.

Також у вас можуть виникнути конкретні проблеми зі здоров'ям — є ризик розвитку остеохондрозу шийного відділу хребта. Коли ви спите на рівній поверхні, навантаження на шийні хребці розподіляється неприродним чином, через це велика ймовірність на ранок відчути затискачі і болі в шиї.

Коли ми підкладаємо руку під голову — порушується правильний кровообіг. У гіршому випадку — це може загрожувати викривленням хребта.

При відмові від подушки, ви можете розраховувати на плачевні наслідки: біль у м'язах, остеохондроз, головні болі, хропіння, зморшки і набряки.

Впевнені, виникає питання, а кому корисно спати без подушки? Користь сну без подушки підходить тільки маленьким діткам. Малюкам не потрібна підтримка шиї, а відсутність подушки сприяє формуванню правильної постави і зміцненню м'язів спини.

Джерело