Чоловік натягнув латексну маску, гідрокостюм, плащ-мантію та намагався «магічно зникнути» з України (ВІДЕО, ФОТО)

Фото ДПСУ

Цікавого «персонажа магічного світу» затримали днями прикордонники Білгород-Дністровського загону.40 річний чоловік перевтілився у міфічного персонажа, щоб непомітно перетнути кордон. Про це сьогодні, 10 березня повідомили у пресслжужбі ДПСУ

«Чи то щоб злякати, або збити з пантелику прикордонників, чолов’яга перевтілився у міфічного героя – натягнув латексну маску та чорний плащ-мантію з каптуром. Він напевно сподівався, що такий стилізований вигляд допоможе йому бути непомітним.

Одесит часто приїздив на річці Турунчук, щоб порибалити, тому добре знав місцевість прикордоння. Тому і вирішив цим скористатися, щоб в обхід прикордонних нарядів пробратися в Молдову в районі села Троїцьке», – розповіли у прикордонників.

До подорожі чоловік він готувався ретельно – взяв з собою термосумку, в яку поклав речовий мішок з необхідним приладдям: ніж, ліхтар, рукавиці. А щоб спостерігати чи немає поблизу прикордонників – прихопив монокуляр. Аби перетнути кордон, чоловік планував вплав подолати спочатку річку Турунчук, а потім – Дністер.

«Для того щоб не замерзнути від холоду та не потонути під час запливів, українець вдягнув гідрокостюм та взяв пустий тетрапрак, який у надутому вигляді допомагав би триматися на поверхні води», – додали у прикордонників.

Та «магічному зникненню» чоловіка завадили прикордонники. Тепер українцю доведеться відповідати за ст.204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України».

Читайте також: на кордоні затримали чоловіків та їх переправника (ФОТО)

Справу скеровано до суду.

Джерело