День англійської мови — відзначають 23 квітня

Метою свята є зміцнення традиції багатомовності в усьому світі.

Англійська мова входить у трійку найпоширеніших мов світу. За допомогою неї спілкується третина світу. Всього налічується 24 діалектних звучання. Англійська мова є популярною у Сполучених Штатах Америки, Ірландії, Канаді, на Мальті, в Австралії, Новій Зеландії, інформує Ukr.Media.

Англійська — узаконена основна мова ООН. За статистикою, в календарі є шість святкових днів, по кожній робочій мові ООН. Метою свята є зміцнення традиції багатомовності в усьому світі.

Історія

Свято було засноване 23 квітня 2010 року за ініціативи Департаменту громадської інформації ООН. Ця мова була обрана не випадково. За допомогою неї працює система урядових органів. На сьогоднішній день англійська мова є робочою у Раді Безпеки, головного секретаріату ООН.

Дату встановили згідно з історичним початком поширення англійської мови в усьому світі. А популярною вона стала тоді, коли вийшли перші легендарні твори Вільяма Шекспіра, що прославилися на весь світ. Для того щоб ознайомитися з творінням Шекспіра багато книгоманів спеціально вивчили англійську мову. Особливо це стосувалося вірних шанувальників, які бажають знати творчість Шекспіра виключно в оригіналі. Такі твори залишили величезний відбиток на англійській культурі: «Ромео і Джульєтта», «Гамлет», «Отелло», «Король Лір».

23 квітня — день народження великого національного письменника і драматурга Вільяма Шекспіра.

Традиції

В цей день секретаріат Організації Об'єднаних Націй проводить міжусобні заходи, а саме, круглі столи, міжнародні конференції.

У всьому світі в цей день організовуються культурно-розважальні заходи. Для всіх бажаючих проводяться відкриті уроки англійської та особисті зустрічі з носіями даної мови для дружнього спілкування.

Метою організованих заходів є залучення населення всіх країн до вивчення англійської мови та його культурних особливостей.

Джерело