Джіджі Хадід виявилася “старою” для Ді Капріо, тому він знайшов пасію молодше

З ким зустрічається Ді Капріо і чи серйозні ці стосунки? Кажуть, у актора новий роман з 23-річною красунею.

48-річний Леонардо Ді Капріо заслужив славу не тільки талановитого актора, але і головного голлівудського плейбоя і ловеласа. Шанувальники вже звикли до того, що Лео завжди зустрічається з дівчатами, які набагато молодші за нього самого. Влітку він розлучився з пасербицею Аль Пачіно Камілою Морроне. А після розставання йому вже встигли приписати і роман з Джіджі Хадід. Схоже, 27-річна модель виявилася «старою» для актора і він вирішив позалицятися за новою 23-річною красунею. З ким зустрічається Ді Капріо зараз і що відомо про їхні стосунки, розповімо далі, інформує Ukr.Media.

Пригоди Леонардо

У мережі не перестають жартувати, що Леонардо Ді Капріо може зустрічатися тільки з дівчатами, яким ще не виповнилося 25 років. Але, схоже, це і не жарти зовсім. Адже Лео постійно тільки підтверджує цю теорію. Цікаво, що з Камілою Морроне він розлучився якраз після її дня народження. Дівчина відсвяткувала 25-річчя.

З Джіджі Хадід Ді Капріо бачили кілька разів. Вони, за словами очевидців, ходили на побачення. Також знаменитості зустрічалися на різних заходах. Кажуть, що разом Джіджі і Лео святкували Хелловін. Фанати вже почали вірити, що у пари може вийти щось серйозне, попри те що Джіджі трохи старше попередніх дівчат актора. Крім того, у моделі є дитина, яка з'явилася у стосунках із Зейном Маліком.

Це багато означало б, якби заради Джіджі Ді Капріо порушив свої особисті правила. Але, на жаль, він все так же віддає перевагу дівчатам, які б не пов'язували його зобов'язаннями. Однією з таких, очевидно, стала 23-річна Вікторія Ламас, дочка актора Лоренцо Ламаса.

З ким зустрічається Ді Капріо

Саме з Вікторією Ламас Ді Капріо зараз приписують роман. До такого висновку Преса прийшла після того, як дізналася, що Лео і Вікторія проводять разом час. Їх бачили, наприклад, в елітному нічному клубі Birds Street, де вони разом розважалися. Після вечері і вечірки із закладу Вікторія і Леонардо пішли окремо. Правда, Лео чекав Ламас в машині. І вона після клубу приєдналася до актора. Не вдалося парочці приховати свій зв'язок.

До речі, дійсно схоже на те, що Лео намагається ховатися від цікавих очей. На зустріч з Вікторією він прийшов в максимально непомітному образі, як ніби хотів злитися з натовпом. Лео вибрав сині джинси, чорну футболку і куртку. А бейсболку натягнув майже на очі, щоб вже точно ніхто не розглядав його обличчя. Вікторія, до речі, своїм образом теж не сильно виділялася: темні тони, простий силует.

Як фанати реагують на постійні пошуки актора

У багатьох складається враження, що Лео просто кидається з боку в бік і ніяк не може осісти. "Він великий актор, але особисте життя не складається. Леонардо має все, що лише захоче, але немає йому спокою, немає радості, яку може подарувати любляча дружина", "дивно це все. Може, йому терапія потрібна?", "Мені здається, Лео дуже невпевнений у собі, попри свою популярність. Він зустрічається з молоденькими дівчатами, щоб їх контролювати", — діляться роздумами шанувальники в мережі.

Джерело