Для фахівців Львівської ОВА організували навчання щодо відновлення е-декларування

Навчання щодо відновлення е-декларування

Навчання тривало упродовж двох днів, 30 та 31 жовтня.

Своєчасне та правильне декларування доходів працівників один із напрямів запобігання корупції та відкритості органів державної влади в області. Саме тому у Львівській ОВА організували тематичне навчання, у зв’язку з відновленням декларування.

Навчання поділили на два дні за такими напрямами:

  • семінар на тему: «Відновлення електронного декларування — нові вимоги чинного антикорупційного законодавства»;
  • тренінг «Відновлення електронного декларування. Практичні аспекти заповнення електронних декларацій».

На навчанні були присутні керівники, працівники, відповідальні особи з питань запобігання та виявлення корупції структурних підрозділів облдержадміністрації та райдержадміністрацій області.

Мета таких навчань — організація політики відповідального декларування та дотримання норм антикорупційного законодавства в обласній державній адміністрації та районних державних адміністраціях області.

«За несвоєчасне подання, неподання декларації, зазначення в декларації недостовірних відомостей законодавством передбачена дисциплінарна, адміністративна, кримінальна відповідальність. Тому, відповідальне декларування працівників має бути одним із основних завдань у напрямку запобігання корупції в кожному державному органі», — зазначив керівник апарату Львівської ОВА Тарас Грень.

Прес-служба Лівівської обласної військової адміністрації