До АРМА передано корпоративні права громадянина рф на бізнес у Трускавці, Києві та Запоріжжі | Кримінал Львівщина

За клопотаннями прокурорів Львівської обласної прокуратури арештовано та передано в управління АРМА корпоративні права і майно суб’єкта господарювання. Їх кінцевим бенефіціаром є громадянин рф. Вартість переданих активів складає майже 5 млн грн.

У власності громадянина держави-агресора перебувають підприємства і майнові комплекси на території курортного Трускавця на Львівщині та в АР Крим.

Встановлено, що у 2016 році його готель на окупованому півострові надавав свої послуги щодо проживання воєнізованим формуванням рф. На сьогоднішній день він продовжує здійснювати свою діяльність, сплачуючи податки країні-окупанту.

За ухвалою слідчого судді на корпоративні права двох товариств накладено арешт та передано в АРМА.

Нагадаємо, що раніше на корпоративні права на готель у Трускавці, якими володіє фігурант, було накладено арешт. Вартість цих активів близько 6 млн грн.

Таким чином арештовано бізнес-активів громадянина рф загалом на майже 11 млн грн.

Досудове розслідування за фактом фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України здійснюють слідчі Управління СБУ у Львівській області (ст. 110-2 КК України).

За матеріалами Львівської обласної прокуратури

Джерело