До Небесного війська приєднався загиблий Герой з Львівщини Роман Глушик

До Небесного війська приєднався загиблий Герой з Дрогомишля – Глушик Роман Степанович, повіідомили у Яворівській міській раді.

Захисник народився 29 вересня 1975 року в селі Дрогомишлі. Тут провів все своє життя, створив сім’ю і планував майбутнє. Частину життя провів закордоном на заробітках, бо мріяв збудувати дім, де щасливо житиме його сім’я. Завдяки працьовитості й наполегливості Роман Степанович здійснив свою маленьку мрію. Побудував будинок, зайнявся домашнім господарством.

Але повномасштабна війна внесла свої корективи в мирне життя  Романа – змусила чоловіка залишити своє господарство і одягнути військовий піксель. Разом з ним до війська пішов і його швагро – хороший друг та побратим.

Як зазначається у повідомленні, Роман Глушик разом із односельчанином Іваном Тарабасом брав участь у визволенні населених пунктів Херсонської області. Згодом був переведений до 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців. Восени 2022 року зв’язок з чоловіком був втрачений.

Читайте також: до рідного міста на Львівщину повертається бойовий медик Василь Кекіш.

Зустріч Героя відбудеться сьогодні, 1 листопада,  у рідному Дорогомишлі близько 19:30 години. Чин похорону буде завтра о 13:00 в церкві Покрови Пресвятої Богородиці в с. Дрогомишль.

Джерело