Зустріч З Аграріями Самбірського Району (1)
На Львівщині завершився цикл робочих зустрічей щодо питань, пов'язаних з залученням додаткових фінансових ресурсів для мікро- та малих виробників аграрної продукції.
Такі зустрічі організовує департаментом агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації. Напередодні захід відбувся у Самбірському районі для місцевих аграріїв та представників органів місцевого самоврядування.
Перш за все, присутніх ознайомили з умовами участі в державних та обласній програмах підтримки, про можливості залучення грантових коштів для започаткування та розвитку власної справи
Директорка департаменту агропромислового розвитку ОДА Людмила Гончаренко представила програми фінансової підтримки аграріїв у 2025 році.
«В поточному році на підтримку аграрного сектору в державному бюджеті передбачили 6 мільярдів гривень. Основний акцент зробили на розвиток тваринництва. Зокрема, передбачили часткове відшкодування вартості племінних тварин, будівництва та реконструкції приміщень для утримання великої рогатої худоби, а також бюджетні субсидії за утримання корів», – зазначила Людмила Гончаренка.
Читайте також: Аграрії Львівщини проводять посів ярих культур: вже перевищили минулорічні показники
Прес-служба Лівівської обласної військової адміністрації
Залиште відповідь