Дрони атакували Тернопільщину: спалахнула пожежа на обʼєкті інфраструктури

Ілюстрація: Укрінформ

Сьогодні вночі, внаслідок атак ворожими БПЛА типу «Shahed», сталась пожежа на одному з обʼєктів інфраструктури в Кременецькому районі.

Як повідомляє Тернопільська ОВА, на ліквідацію пожежі було залучено  19 одиниць спецтехніки, 73 працівники особового складу, тактичний робот. Ліквідація залишків пожежі триває. Загиблих та травмованих немає.

«Під час атаки «шахедами» в найближчому населеному пункті до пошкодженого обʼєкту інфраструктури призупинили електро- та газопостачання. Станом на 7:00 електрики відновили живлення  у населеному пункті, незабаром відновлять подачу газу.

В Кременецькому районі створено штаб з ліквідації наслідків надзвичайної події. Усі структури діють відповідно до своїх повноважень.

Читайте також: на Львівщині пролунав вибух.

Просимо не наближатися до місця надзвичайної події, поки тривають роботи з ліквідації наслідків удару ворожими БПЛА. Про стан ліквідації НС будемо оперативно інформувати», зазначається у повідомленні ОВА.

Як повідомляє  інформаційний ресурс «Тернополяни», жителі Кременеччини розповіли, що бачили сильний спалах на заправці.

Міський голова Андрій Смаглюк підтвердив цю інформацію.

«Внаслідок атак ворожими БПЛА типу »Shahed”, сталась пожежа на одному з обʼєктів інфраструктури в Кременецькому районі. На ліквідацію пожежі було залучено 19 одиниць спецтехніки, 73 працівників особового складу, тактичний робот і пожежний потяг.

Джерело