Екскомандир полку «Азов» жорстко відповів відомій львів’янці

Екскомандир полку «Азов», майор ЗСУ, заступник командира 3 окремої штурмової бригади Максим Жорін відповів на закиди мовознавиці Ірини Фаріон.

Воїн зазначив, що публікує першу публікацію російською у своє канаді і  вона присвячується особисто Ірині Фаріон.

«Ніхто тобі не давав права відкривати рота у бік бійців »Азову«, Третьої штурмової чи будь-якого другого підрозділу української армії. Тому просто йди ти нах*й! P.S. Правоохоронним органам уже давно час звернути увагу на діяльність цієї кінченої п*зди, яка розколює українське суспільство за ФСБшними методичками», – написав Жорін.

Українська мовознавиця, докторка філологічних наук та екс-нардепка Ірина Фаріон відзначилася скандальними докорами воїнам полку «Азов», які розмовляють російською мовою. 

«Я категорично цього не приймаю. У мене запитання до них: що вам, хлопці, заважає, коли ви такі моцні? І ви дуже розумні. Що вам заважає виконувати 29 статтю закону про Збройні сили України. Ви, хлопці, знаєте, що таке дисципліна в армії? Якщо в армії немає дисципліни, то немає армії, це зброд тоді», – сказала Фаріон.

Журналістка Яніна Соколова відповіла, що попри використання російської мови, «азовців» не можна назвати «к*цапами», але Фаріон заявила, що й українцями їх не вважає.

Джерело