F-16 дозволять Україні створити умови для контрудару, — екскомандувач ракетних військ Польщі

Надане озброєння, дозволить українцям чимшвидше чинити контрнаступ. 

Про це в інтерв’ю Укрінформу заявив польський військовий експерт, колишній командувач ракетних військ й артилерії Сухопутних військ ЗС Польщі Ярослав Крашевський.

“Ситуація кардинально зміниться на полі бою, коли українська авіація почне використовувати F-16. Думаю, тоді багато чого діятиметься позитивного для України, літаки дадуть змогу створити умови для здійснення контрудару. І я сподіваюся, що в Україні на осінь буде такий план з огляду на необхідність захисту критичної інфраструктури країни перед настанням зими, адже українці повинні мати нормальні умови життя — світло, воду, газ”, — зазначив експерт.

Озброєння далекого радіусу дії дозволить знищувати інфраструктуру росії, насамперед аеродроми.

Читайте також: З середини липня повістки розпочнуть надсилати поштою – постанова уряду

“Коли це відбуватиметься, то логістику російської армії буде відрізано від головних сил. Якщо це вдасться зробити, то командування української армії має створити ударне угруповання і нанести удар. І зробити це не на багатьох напрямках, а на одному чи максимум двох. Українське командування краще знає, де це краще зробити. Коли росіяни почнуть зазнавати значних втрат завдяки ударам авіації, ракетами ATACMS тощо, путін сам запропонує розпочати мирні переговори”, — наголосив Крашевський.

Джерело