Фахівці ЗУСДМЦ отримали від Генерального консульства Республіки Польща ІТ-обладнання

Фахівці ЗУСДМЦ Отримали Від Генерального Консульства Республіки Польща ІТ Обладнання (1)

Центр отримав потужні пристрої для вдосконалення наявної інтернет-мережі всередині лікарні.

У Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі відбулась передача ІТ-обладнання лікарні від Генерального консульства Республіки Польща у Львові у межах проєкту «Модернізація ІТ-інфраструктури ЗУСДМЦ». 

У межах проєкту закупили мережеві сервери, точки доступу до wi-fi, телекомунікаційні шафи,  блоки безперебійного живлення та інше мережеве обладнання. Загалом 13 комплектів для покриття якісним безпровідним інтернет-зв’язком усіх приміщень Центру.  Загальна вартість проєкту близько 26500 євро. 

«Розуміючи сучасні потреби медицини у якісному інтернет зв’язку, Генеральне консульство Республіки Польща у Львові  реалізувало масштабний проєкт з оновлення ІТ-мережі у ЗУСДМЦ. Придбане оснащення покращить облік та обробку інформації про пацієнтів, пришвидшить обмін інформацією в межах Центру та спростить спілкування з іноземними колегами», – зазначила Еліза Дзвонкєвіч, Генеральний консул Республіки Польща у Львові. 

Фахівці Центру уже розпочали монтувати отримане устаткування. Повністю завершити переобладнання мережі планують до кінця 2023 року.

Олена Козлова, медичний директор лікарні переконана, що стабільний онлайн-зв’язок робить медичну допомогу доступнішою та якіснішою для багатьох пацієнтів лікарні. Адже консультації з лікарем – чи попередні, чи упродовж лікування – дуже часто відбуваються через інтернет. Також якісне покриття у медичному закладі зменшує тривалість діагностичного процесу.

Роман Кізима, очільник Клінічного центру дитячої медицини, відзначив, що Генеральне консульство Республіки Польща у Львові та інші польські установи допомагали ЗУСДМЦ від перших днів повномасштабної війни: співорганізували численні перевезення онкохворих дітей на лікування до Польщі, допомагали доставити лікарні медичне обладнання і матеріали.

«Сьогодні хочу подякувати всім громадянам Польщі, які підтримують нас, як  у мирний час, так і під час війни. Також дякую воїнам ЗСУ, які боронять нашу державу. Дякую цій лікарні, яка стала медичним хабом від перших днів війни. Адже ЗУСДМЦ є провідним медичним закладом в Україні у сфері надання високоспеціалізованої допомоги нашим маленьким пацієнтам не лише у Львівській області, а й у цілій західній Україні. Також є лідером впровадження нових технологій, дотримання мультидисциплінарних підходів, системності та послідовності діагностичного і лікувального процесів», – наголосила в.о.директора департаменту охорони здоров’я Львівської ОВА Наталія Літвінська.

Прес-служба Лівівської обласної військової адміністрації