Глава МЗС Литви про «мирні угоди» з Росією: Наші діти проклянуть нас в окопах, які ми риємо для них

Міністр закордонних справ Литви Габріелюс Ландсбергіс застеріг від будь-яких мирних угод із Росією, адже Кремль скористається ними лише як паузою для переозброєння.

Таку думку глава МЗС Литви висловив у соцмережі Х, передає Укрінформ.

"Для Росії "мирна угода" означає лише "час переозброїтися". Ми небезпечно близькі до того, щоб утратити нагоду покласти край багатовіковій імперській агресії Кремля і забезпечити майбутнє кількох континентів. Наші діти проклинатимуть нас в окопах, які ми риємо для них", – написав литовський міністр.

For Russia, "peace agreement" only means "time to rearm". We are dangerously close to missing the opportunity to end centuries of the Kremlin's imperial aggression and secure the future of multiple continents. Our children will curse us in the trenches we are digging for them.

— Gabrielius Landsbergis🇱🇹 (@GLandsbergis) November 4, 2023

Як повідомляв Укрінформ, Володимир Зеленський на спільній з президентом Європейської комісії Урсулою фон дер Ляєн пресконференції у Києві наголосив, що ніхто з західних лідерів не тисне на нього, щоб Україна сіла за стіл переговорів із Росією.

Раніше у ЗМІ з'явилась інформація, нібито представники США і Євросоюзу почали обговорювати з Україною можливі мирні переговори з РФ для припинення війни.

Джерело