Головне за добу: в області була загроза удару крилатими ракетами з території росії

Максим Козицький

За добу, що минула, на Львівщині один раз звучало сповіщення про повітряну тривогу через дії ворога.

Про це повідомив начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

«Один раз сирени сповіщали про повітряну тривогу – 28 жовтня о 10:55. Була загроза ударів через зліт МіГ-31. Небезпека не підтвердилася», – зазначив очільник Львівщини.

В межах проєкту «Городоцький шов – роду нашого код» створили цифрову колекцію із 14 вишиваних виробів та 7 елементів автентичного гапту. Фахівці зробили від 1 до 1,5 тисяч фотографій кожного обʼєкта. Також придбали музейні вітрини та манекен для збереження й експонування давніх сорочок, видали журнал з фотографіями оцифрованого вишиття, описами й історією експонатів та QR-кодами. Разом з майстринею провели 8 майстер-класів з вивчення характерних для городоцького шва технік.

«Цю ініціативу втілювали упродовж чотирьох місяців команда Городоцької міської ради та гуманітарного управління за фінансового сприяння Український культурний фонд», – розповів Максим Козицький.

Родини оборонців України з Красненської громади взяли участь у богослужінні за зниклими безвісти та полоненими воїнами, загиблими захисниками і захисницями у духовному центрі «Зарваниця», помолились за мир в Україні.

«Вихованці Великолюбінської ДЮСШ вибороли три золоті та одну бронзову медалі на чемпіонаті України з пауерліфтингу. Перші місця посіли Назар Король, Дмитро Футера та Андрій Кіт, третє – Христина Походжай. Пишаємось!», – резюмував керівник області.

На Бродівщині висадили понад 7 тисяч дерев в межах міжнародної акції «Мільйон дерев памʼяті та життя». Ця ініціатива також має на меті підтримати моральний дух українців і зібрати кошти на розвідувальні дрони для ЗСУ.

Прес-служба Лівівської обласної військової адміністрації