Ґвалтували малолітніх та виготовляли дитячу порнографію: у Львові судили двох чоловіків (ФОТО)

Фото ілюстративне

Суд, за підтримання публічного обвинувачення прокурорами Львівської обласної прокуратури визнав винними 48-річного та 45-річного мешканців Запоріжжя у зґвалтуванні та розбещенні неповнолітніх, а також виготовленні та зберіганні дитячої порнографії. Про це повідомили у прокуратурі Львівської області.

Чоловіків звинуватили у злочині за статтями:

  • ч. 4 ст. 152,
  • ч. 2 ст. 156,
  • ч. 4, 5 ст. 301 КК України, в редакції статей, які були чинними до 2019 року. Останнього також засуджено за одержання доступу до дитячої порнографії (ч. 1 ст. 301-1 КК України).

Львівські прокурори у суді довели, що чоловіки розбещували та ґвалтували малолітню дівчинку, знімаючи це все на відео.

Потерпіла є дочкою одного з обвинувачених.

«Окрім цього, 45-річний засуджений також вчинив розпусні дії та ґвалтував 9-річну дівчинку за згодою її матері, з якою також вступав у статевий акт на очах у дитини. Все це він знімав на відео, які потім зберігав на персональному комп’ютері. Через свій вік та безпорадний стан потерпілі не могли чинити опір ґвалтівникам», – йдеться у дописі.

Також встановлено, що останній незаконно отримав в мережі Інтернет доступ до сайту з дитячою порнографією, звідки завантажував відеофайли та зберігав їх на ноутбуці.

До вступу вироку у законну силу чоловіки знаходитимуться під вартою.

Відомості про обвинувачених будуть внесені до Реєстру осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітньої особи.

Кримінальне провадження відносно матері закрито у зв’язку із її смертю.

Читайте також: Дідусь просив родича приглянути за 6-річним онуком, а той залишаючись наодинці гвалтував і знімав порно з дитиною

Чоловікам призначено покарання у виді 15 та 11 років позбавлення волі відповідно. Також кожного позбавлено права обіймати посади чи займатися діяльністю, пов’язаною з роботою з дітьми строком на 3 роки.

Джерело