Як залучити гроші на кармічному рівні та позбутися від злиднів

Матеріальна стабільність багато в чому визначає рівень життя і почуття комфорту. Езотерики стверджують, що заробляти гроші потрібно не лише працею, а й на кармічному рівні. Експерти пропонують кілька способів, які можуть допомогти залучити енергію фінансів, інформує gazetapo.lviv.ua.

Робота з установками допоможе залучити гроші

В езотеричних науках вважається, що матеріальний достаток людини безпосередньо залежить від її взаємодії з тонкими енергіями. Спосіб мислення, звички і родова енергетика здатні надати як позитивний вплив на карму індивіда, так і негативний.

У першу чергу експерти відзначають, що гроші "водяться" у тих, хто дозволяє собі бути багатим. Йдеться не про марнотратство, фінансову напруженість, скупість і щиру переконаність, що всі блага життя потрібно заробляти кров'ю і потом. В силу тих чи інших обставин подібні установки настільки міцно вкорінюються в голові, що бідність або нестача грошей стає нормою для конкретної людини, як на матеріальному, так і енергетичному плані.

Щоб залучити достаток в своє життя, потрібно перестати думати і говорити про те, що світ несправедливий, все дорого і погано. Необхідно навчитися всі фрази з токсичним змістом трансформувати в нейтральні або максимально корисні. Також рекомендується навчитися дозволяти собі більш дорогі і гідні придбання, навіть якщо це раз на місяць.

Що впливає на кармічну відсутність грошей

Феншуй експерти переконані, що на кількість купюр в гаманці і показники банківських рахунків впливає стан житла. Енергетика, яка панує вдома може посилити фінансові невдачі.

Згідно з рекомендаціями, починати потрібно з порядку. Не даремно кажуть, що порядок в будинку запорука порядку в житті. Прибираючи в приміщеннях, потрібно не лише витирати пил і розкладати все по місцях, але і провести ревізію старих речей. Не потрібні предмети, які не приносять користі і не дарують позитивні емоції, призводять до застою енергії і не впускають нове в життя. Таким чином, мінімалізм — вірний друг багатих людей.

Разом з тим, потрібно звернути увагу на деталі, які служать зливною трубою для грошей:

  • посуд з тріщинами;
  • засохлі букети або вмираючі вазони;
  • зношене взуття;
  • несправні прилади, меблі;
  • дірявий одяг.

Будинок — місце, де людина відпочиває, наповнюється і оновлюється. Саме тому в цьому місці має бути все налагоджено і чисто.

Гроші потрібно просити без сорому

На думку астрологів, поправити фінансовий стан можна завдяки деяким практикам. Звертаючись до Бога або Всесвіту потрібно сміливо просити все що необхідно, при цьому не применшуючи суми. Через енергетичні канали надходить рівно стільки енергії, скільки людині необхідно. Тому просячи половину від бажаного не варто дивуватися, що отримане не буде відповідати уявленням.

Робота з картою бажань допоможе не лише отримати підвищення зарплати, а й поміняти роботу, зробити глобальну покупку, з'їздити кудись або вступити в шлюб. Таким чином можна запрограмувати мозок і простір на необхідну роботу.

До грошей потрібно ставитися з повагою. Зім'яті купюри в задній кишені джинсів, пошарпаний гаманець або необдумані покупки аж ніяк не наблизять людину до багатства. Також експерти рекомендують не давати в борг і намагатися обходитися без позик.

Джерело