Із 3 листопада польські перевізники планують блокувати роботу пунктів пропуску «Корчова»-«Краківець»

фото: Укрінформ

Із 3 листопада польські перевізники, які вбачають конкуренцію з боку українських колег, планують блокувати роботу пунктів пропуску «Корчова»-«Краківець» на польсько-українському кордоні.

Як повідомляє «Укрінформ», про це заявив речник ДПСУ Андрій Демченко, коментуючи інформацію щодо ймовірних блокувань пунктів пропуску з боку польських перевізників.

«Таку інформацію ми маємо. Сьогодні разом з польською стороною відбулась прикордонна представницька зустріч, на якій вони повідомили, що з 3 листопада може відбутися певний страйк або ж в іншій формі він буде відбуватися і може тривати до кінця цього року. Це будуть здійснювати перевізники, які хочуть покращень для себе і вбачають конкуренцію в українських перевізниках. Але більш детально ми чекаємо на роз’яснення від польської сторони, які дії можуть вживатися особами, які здійснюватимуть такі заходи по той бік кордону для того, щоб надалі проінформувати перевізників, або ж воно може стосуватись і загалом роботи пунктів пропуску. Така інформація є, і ми продовжуємо очікувати роз’яснення від польської сторони, щоб можна було поінформувати учасників руху, які планують перетинати кордон після 3 листопада»,  повідомив Демченко.

Читайте також: Польща і Словаччина жорстко відреагували на позов України до СОТ щодо зерна.

Відповідаючи на питання, яких пунктів пропуску може торкнутися блокування роботи, речник зазначив: «Поки що йде мова про напрямок пункту пропуску «Корчова» з польського боку, з нашого боку – це пункт пропуску «Краківець», повідомив Демченко.

Джерело