Жадан і Соловій прокоментували скандальний кліп, який зняли у львівському храмі

Співачка Христина Соловій та музикант Сергій Жадан вперше прокоментували свій кліп на трек «Серце», навколо якого розгорівся скандал.

Вони стали гостями шоу 20-23, де зазначили, що «жодного святотатства» у цій роботі не закладено. Програму знімали заздалегідь, ще до прем’єри відео. Тож Соловій і Жадан передбачили, що може виникнути багато галасу навколо кліпу.

Христина сказала, що ідея відео на пісню «Серце» повністю належить Жадану і вона знімає з себе всю відповідальність:

«Я одразу зняла з себе відповідальність і сказала, що ідея належала Сергієві. Тому що рано чи пізно я повернуся до Львова, на святу Галичину і не хочу бути спалена на публічному вогнищі», – сказала Соловій.

 Жадан зазначив, що у кліпі церква виступає метафорою:

«Кліп знімався так, в церкві, але знову ж таки, для нас у цьому не було нічого ані антикларикального, ані провокативного. Мені здається, церква там знову ж таки певна така метафора певної суспільної візії, суспільної опінії і якоїсь загалом громадської думки».

«Ми б хотіли, щоб всі, хто дивиться це відео про це пам’ятали, що церква це метафора і жодного святотатства в цій роботі не закладено», – сказали музиканти.

Читайте також: Парафія львівської церкви просить видалити скандальний кліп, знятий в їхньому храмі

Відео знімали у Львові та церкві св. Андрія Первозванного. Після прем’єри відео представники церкви звернулися до музикантів з проханням видалити його з Мережі, назвавши роботу такою, що «пропагує антихристиянські цінності та порушує суть і сценарій кліпу, про які повідомили» церкві.

Джерело