Костевич: Сподіваюсь, вистачить енергії, сил і натхнення на ці Олімпійські ігри

Олімпійська чемпіонка з кульової стрільби поділилась планами на Олімпіаду в Парижі.

Про це вона розповіла у коментарі «Колу Спорту», передає Укрінформ.

«Ви знаєте, завжди, коли виходиш на старт – налаштовуєшся на боротьбу. Зараз я теж налаштовуюсь на боротьбу.  Кожен виступ як нові змагання, тому я сподіваюсь, що вистачить енергії, сил і натхнення на ці Олімпійські ігри», – сказала Костевич.

Вона також висловилась про найважливіший момент у змаганнях.

«Завжди це перестрілки, які дуже часті в моїй кар’єрі. Особливо на Олімпійських іграх чи чемпіонаті світу – завжди був такий піковий момент, коли ти або виграєш, або залишаєшся без нагороди. Ти завжди в процесі, тренер завжди вчить бути в моменті. Цей момент ти завжди переживаєш в якихось технічних аспектах, завжди думаєш про свої власні відчуття, тому все, що відбувається навколо, воно вже як таким фоном йде», – пояснила українка.

Олімпійська чемпіонка також розказала як війна вплинула на її життя.

«Ми всі, я думаю, стали дорослішими після двадцять другого року. Ми всі стали сильнішими. Так як ми всі українці, ми гуртуємось не тільки всередині, а й ззовні. Я думаю, що зміни пройшли у всіх – хто перебуває в країні, десь відчуваємо мабуть більше, коли перебуваємо закордоном. Коли ти бачиш це з іншого боку, то ти переживаєш більше, ніж всередині країни. Я думаю, що ми стали сильнішими і міцнішими», – підсумувала Костевич.

Як повідомляв Укрінформ, експертна комісія НОК України визнала Олену Костевич найкращою спортсменкою березня 2024 року.

Фото: Getty Images

Джерело