Кубок Англії з футболу: «Манчестер Сіті» вийшов до 1/4 фіналу, розгромивши «Лутон»

У Кубку Англії з футболу тривають поєдинки 1/8 фіналу.

«Манчестер Сіті» пробився до чвертьфіналу, розгромивши в гостях «Лутон» – 6:2, передає Укрінформ.

П'ять м'ячів на «Кенілворт Роуд» у Лутоні забив норвезький нападник «містян» Ерлінг Голанд.

В інших протистояннях «Борнмут» українського захисника Іллі Забарного у додатковий час поступився вдома «Брентфорду» – 0:1, а «Блекберн» у серії післяматчевих пенальті програв «Ньюкаслу» – 3:4 (1:1).

Фото: Getty Images/Global Images Ukraine.

Джерело