Лідери публічної служби: Віталій Мужик

Лідери публічної служби: Віталій Мужик

Львівська ОВА презентує серію відео про найсумлінніших держслужбовців облдержадміністрації.

До Дня державної служби Львівська ОВА у межах проєкту «Лідери публічної служби» вже другий рік поспіль презентує мотиваційні відеоролики про найсумлінніших держслужбовців облдержадміністрації. Героями роликів стали працівники департаментів, які за час своєї роботи продемонстрували професіоналізм, вмотивованість та витривалість. Загалом у серії представили 10 окремих історій публічних службовців. 

У цих відео працівники облдержадміністрації розповідають про себе не лише з професійної сторони, а й особистісної, зосереджуються на проєктах, якими вони пишаються, а також на своїх цінностях.

Цього разу героєм ролика став провідний інспектор відділу маркетингу та промоції управління туризму та курортів Львівської ОДА Віталій Мужик. Чому туризм на часі, як реалізувати свої знання та бути корисним суспільству на державній службі – дивіться у відео.

Нагадаємо, напередодні професійного свята державних службовців, яке відзначають 23 червня, начальник Львівської ОВА Максим Козицький привітав працівників адміністрації та нагородив тих, хто найсумлінніше виконує свою роботу

Прес-служба Лівівської обласної військової адміністрації