Львів’янину оголошено про підозру за незаконну організацію виїзду чоловіків за кордон

Фото прокуратура Львівської області

Правоохоронці повідомили про підозру львів’янину, за організацію незаконного перетину кордону військовозобов’язаним в статусі інваліда. Про це інформують у прес-службі прокуратури Львівської області

«За процесуального керівництва обласної прокуратури повідомлено про підозру 54-річному львів’янину. Йому інкримінують організацію незаконного переправлення осіб через державний кордон України та підроблення офіційних документів», – йдеться у повідомленні.

Слідство встановило, що підозрюваний під час дії воєнного стану сприяв у незаконному перетині державного кордону України.

Фото прокуратура Львівської області

За грошову винагороду він виготовив та в подальшому збув військовозобов’язаному пакет фіктивних документів. Зокрема, довідку з акта огляду медико-соціальною експертною комісією та пенсійне посвідчення.

«В останніх містились завідомо недостовірні відомості щодо отримання відповідної групи інвалідності. Це надавало чоловіку право безперешкодного перетину кордону. Свої послуги він оцінив у 500 доларів США за пакет документів», – додали в прокуратурі.

Читайте також: в Україні пропонують дозволити виїжджати за кордон всім чоловікам, але за умови

«Майстерню» з виготовлення підробок чоловік облаштував у себе вдома.

Джерело