Львівобленерго опублікувало нові тижневі графіки: терміни знеструмлень відтепер можуть бути довшими

«Львівобленерго» повідомило, що постійні (тижневі) графіки погодинних відключень у Львові та області знову довелося змінити, зважаючи на значний обсяг обмежень споживання електроенергії за розпорядженнями НЕК «Укренерго».    
 
У графіку стало більше білих клітинок («Можливі відключення»), оскільки терміни знеструмлень відтепер можуть бути довшими, залежно від вказівок НЕК «Укренерго».
 
Щодня «Львівобленерго» публікує додаткову інформацію з періодами відключень на добу на офіційних сторінках «Львівобленерго» у соцмережах та на сайті.
 
Ця інформація є уточненням, які саме години у червоних та білих періодах постійного графіку (можливі відключення) будуть знеструмлені для кожної групи цієї доби, відповідно до розпоряджень НЕК «Укренерго».
 
Щоденна інформація з періодами відключень може коригуватись протягом доби, в залежності від додаткових вказівок НЕК «Укренерго» про відміну або впровадження черг відключень.

Дізнатися свою групу відключень Ви можете за допомогою сайту «Львівобленерго», розділ «Чому немає світла»: https://poweron.loe.lviv.ua/

Джерело