Львівщина прийняла чемпіонат України з гирьового спорту серед курсантів та офіцерів МВС

Фото: управління молоді та спорту Львівської ОВА (1)

У змаганнях взяли участь 9 команд закладів вищої освіти МВС та 14 збірних команд областей.

З 9 по 11 квітня у Палаці спорту «Динамо», що у Львові, відбувся чемпіонат України з гирьового спорту серед збірних команд закладів вищої освіти, що належать до сфери управління Міністерства внутрішніх справ, та інших силових структур.

У змаганнях взяли участь 9 команд закладів вищої освіти МВС та 14 збірних команд областей. Серед 170 учасників були: 4 заслужених майстри спорту, 7 майстрів спорту міжнародного класу і 17 майстрів спорту України.

У загальнокомандному заліку серед збірних команд областей перше місце посіла команда Полтавської області, друге місце – команда Харківської області і третє місце – команда Хмельницької області.

Серед команд закладів вищої освіти МВС перше місце посіла команда Харківського національного університету внутрішніх справ, друге місце – команда Національної академії Державної прикордонної служби України і третє місце – команда Національного університету цивільного захисту України.

«Гирьовий спорт є одним з найпопулярніших видів в спорту та силової підготовки як в Збройних силах України, так і з-поміж представників особового складу інших підрозділів системи безпеки та оборони. Мабуть, саме тому кількість учасників є однією з найбільших в програмі відомчих змагань “Динаміада 2024″», – зазначив керівник управління молоді та спорту Львівської обласної військової адміністрації Роман Хім’як.

Читайте також: Військовослужбовців та ветеранів Сил оборони України запрошують взяти участь у національному відборі Ігор Нескорених-2025

Прес-служба Лівівської обласної військової адміністрації