Львівщина співпрацюватиме з німецькою федеральною землею Саар: Максим Козицький та Анке Релінгер підписали декларацію про співробітництво

Підписання декларації

Один із регіонів Німеччини підтримує Львівщину у час війни та готовий співпрацювати задля спільного розвитку у майбутньому.

Сьогодні, 8 листопада, начальник Львівської ОВА Максим Козицький та міністр-президент федеральної землі Саар (Федеративна Республіка Німеччина) Анке Релінгер підписали декларацію про співробітництво на п’ять років у сферах економіки, енергетики, охорони природи, науки і технологій, медицини, освіти, культури та мистецтва.

«Величезне дякую Німеччині. Дякую пані Анці за цей візит, за ту допомогу і підтримку України, яку здійснює як земля Саар зокрема, так і Німеччина в цілому – в гуманітарній і військовій сферах. Пані Анке на початку війни у своєму домі сама надала прихисток двом українкам – за це їй велика подяка», – зазначив Максим Козицький.

Він також додав, що для реалізації декларації сторони вже домовилися створити кілька робочих груп.

«Робочі групи стосуватимуться професійної освіти, медицини, співпраці з університетами, зокрема з Львівським національним медичним університетом імені Данила Галицького, енергетики, а також у питанні трансформації вугільних регіонів

Прес-служба Лівівської обласної військової адміністрації