Львівське АТП заявило про переслідування своїх водіїв

В. о. директора ЛК АТП-1 Сергій Климчук заявив, що вчора у післяобідній час відбулося кілька провокацій та переслідування водіїв їх підприємства.

На пл. Двірцевій, біля залізничного вокзалу, невідомі особи почали розклеювати на автобусах наліпки зі словами «Тут не поважають військових».
 
«Ці випадки погано впливають на моральний стан усіх наших водіїв, які, наголошую, перевозять велику кількість людей. А на 29-й маршрут взагалі ніхто із водіїв не хоче виходити. Вважаю це провокаціями, адже ми представили відео цієї ситуації з камер спостереження, і водій поніс справедливе покарання щодо своїх дій», – сказав Сергій Климчук.

На вихідних водій автобусного маршруту №29 зачинив двері автобуса перед чоловіком з інвалідністю. Керівник міського управління транспорту Орест Олеськів, водія покарали доганою та зняли премію за жовтень. 

«Я розмовляв з водієм. Він не бачив чоловіка на зупинці. Він почав рух, і лише після цього люди в салоні почали кричати, аби він став, бо на зупинці – людина без кінцівки. Та водій уже почав маневр і створював аварійність на дорозі – перед ним стояло кілька інших автобусів. Маю відео з камер спостереження», – сказав Орест Олеськів. 

Керівник управління зазначив, що водій мав би вчинити по-іншому та спокійно пояснити пасажирам свої дії, чому він не зміг зупинити рух автобуса. Тому покарання – адміністративне у вигляді догани та зняття премії. 

Читайте також: у Львові водій автобусу зачинив двері перед Захисником без ноги

В АТП-1 повідомили, що на відео з камер спостереження видно, що чоловік на зупинці був одягнений у цивільний одяг, тож звинувачувати, що водій не поважає військових, у цій ситуації не зовсім коректно.

Джерело