Львівські митники викрили благодійний фонд, який ввозив позашляховики нібито для ЗСУ (ФОТО)

ФОТО: Львівська митниця

На пункті пропуску “Грушів — Будомеж” львівські митники викрили незаконну схему перевезення позашляховиків нібито для потреб військових. Керівник благодійного фонду з Полтавщини перевозив Nissan Rogue і Audi Q5.

Під час проходження митного контролю, 55-річний водій, за сумісництвом керівник благодійного фонду, вказав, що два позашляховики білого кольору для його благодійного фонду закупило українське підприємство, щоб надалі передати їх військовим. Про це повідомила пресслужба Львівської митниці, 21 червня.

Фото: Львівська митниця

“Для перевірки законності ввезення транспортних засобів Львівська митниця звернулася до підприємства, що знаходиться у Львові. Але фірма, яка віддавна займається торгівлею автомобілями, спростувала факт придбання вищезгаданих кросоверів. Також компанія заперечила будь-які зв’язки з Благодійним фондом” — йдеться в повідомленні митників.

Фото: Львівська митниця

Читайте також: львівські митники затримали жінку, яка намагалася незаконно ввезти в Україну понад 30 тис. доларів (ФОТО)

На 55-річного керівника фонду склали адміністративний протокол за порушення митних правил. Санкція статті передбачає накладення штрафу в розмірі від 50 до 100 відсотків вартості товарів, які порушник ввозив в Україну. Автомобілі вилучили на час розгляду справи у суді.

Джерело