«Лупить» своя ж авіація: російський загарбник розповів про втрати їхньої армії під Куп’янськом (АУДІО)

Один із загарбників розповів своєму другові про наступ ворога на Купʼянськ, великі втрати росіян та жорстоке поводження їхнього командира. Про це повідомило Головне управління розвідки Міноборони, опублікувавши чергове перехоплення розмов російських окупантів.

За словами росіянина, окупанти отримали нову задачу – захопити Куп’янськ, однак зіштовхнулися із жорстоким командиром. Той погрожував своїм підлеглим неможливістю відступити, наголосивши на тому, що або вони йтимуть у наступ, або стануть 200-ми. Він також закликав військових кидати вперед нещодавно мобілізованих та не жаліти їх.

Окупант також зазначив, що кожен із російських військових, який залишиться живим, готовий «рознести» командирові обличчя.

Крім того, російський загарбник розповів про велику кількість 200-х окупантів та повідомив, що ситуація на передовій доволі важка, тому рідним своїм про реальний стан речей він не розповідає. Зокрема, позиції росіян подекуди атакує своя ж авіація.

Співрозмовник окупанта розповів, що говорив зі своїм знайомим, син якого пішов добровольцем до російської армії. За його словами, з 240 загарбників живими залишилося лише троє.

Джерело