Майже 6 тисяч саджанців дерев висадили на Львівщині у межах осінньої лісокультурної кампанії

Висадка дерев у с. Зіболки

Долучився до висадки саджанців заступник начальника Львівської ОВА Юрій Бучко.

На Львівщині розпочалася осіння лісокультурна кампанія.

У межах цієї кампанії сьогодні, 21 жовтня, на території Зіболківського лісництва філії «Львівське лісове господарство» державного підприємства «Ліси України» висадили 5800 сіянців із закритою кореневою системою на площі 1 га (зокрема, сосну звичайну, модрину європейську, дуб звичайний, ялину європейську).

Висадку організували Західне міжрегіональне управління лісового та мисливського господарства та Карпатський лісовий офіс ДП «Ліси України» спільно з громадською організацією «Добро.Дій» за підтримки Львівської обласної військової адміністрації та Львівської обласної ради.

Долучився до висадки саджанців заступник начальника Львівської ОВА Юрій Бучко.

«В умовах повномасштабної війни висадка лісів набула ще більшого значення для наших усвідомлень та нашої стійкості. Коли ми бачимо, що залишають після себе окупанти, яка наша земля після їхньої тактики випаленої землі, виникає сум і розпач. Висаджуючи сіянці, занурюємось в атмосферу лісу, приходить розуміння, що життя триває. І в наших силах цьому сприяти.

Дякую, за цей пріоритет та єднання українців навколо важливої місії Президенту України в межах ініціативи «Зелена Україна», – зазначив Юрій Бучко.

Загалом сьогодні у межах виконання екологічної ініціативи президента «Зелена країна» в області висадили 48,8 тис. дерев на площі 8,8 га.

Нагадаємо, що у межах проведення весняних робіт зі створення лісів 2023 року лісівники філій ДП «Ліси України» у Львівській області висадили майже 6 млн дерев.  

Читайте також: «1 мільйон дерев життя»: Львівщина доєдналась до всесвітньої екоініціативи

Прес-служба Лівівської обласної військової адміністрації