Максим Козицький провів робочу зустріч із делегацією корейської компанії «K-water»

Зустріч Із Делегацією Корейської Компанії K Water

Сторони обговорили питання створення індустріальних парків та сталого управління водними ресурсами на Львівщині.

Сьогодні, 20 жовтня, начальник Львівської обласної військової адміністрації прийняв делегацію корейської компанії «K-water», яка спеціалізується на управлінні водними ресурсами, зокрема: забезпечення стабільності водопостачання, запобігання повеням, а також розвиток водної інфраструктури. У межах зустрічі сторони також обговорили залучення корейських експертів та компаній до створення та управління індустріальними парками.

«Для нас співпраця з іноземними інвесторами є вкрай важливою, тому ми дуже вдячні за прояв інтересу до нашої держави попри війну та виклики, які вона створила. У нашій області є готові ділянки для перетворення їх під індустріальні парки, тому зі залученням коштів інвесторів нам вдасться реалізувати ці проєкти значно швидше. Також для нас цікавим є напрям водоканалізування області, адже ми можемо надати на розгляд компанії K-water понад десяток подібних проєктів. Їх розробили територіальні громади, але нема коштів на  реалізацію, тому досвід та підтримка корейської сторони у втіленні цих проєктів стали б двигуном змін», – зазначив Максим Козицький.

Виконавчий віцепрезидент компанії «K-water» Чонго Ан розповів про діяльність компанії на теренах України.

«Нас цікавить не лише напрям індустріальних парків, але й будівництво очисної інфраструктури. Зараз ми співпрацюємо з Херсонщиною у питаннях очищення води. У Херсоні ми почали встановлення невеликих водоочисних станцій для надання питної води мешканцям. Ці установки за день можуть забезпечити питною водою понад 3 тис. осіб. Ми можемо також втілювати подібні проєкти на Львівщині, адже у нас є великий досвід у цій галузі і наша компанія спеціалізується на цьому», – зазначив Чонго Ан.

За результатом зустрічі сторони домовилися, що корейська сторона вивчить усі пропозиції Львівської ОВА і повідомить, які проєкти у нашій області вона готова реалізовувати. 

Довідково:

Компанію «K-water» створили у 1967 році і відтоді вона активно розробляє та управляє різноманітними проєктами в галузі водних ресурсів, включаючи будівництво гідроелектростанцій, водосховищ, тунелів і інфраструктури для забезпечення водопостачання. Крім того, K-water впроваджує інноваційні стратегії для міського планування в контексті «Розумних водних міст» з використанням штучного інтелекту. Завдяки своєму глобальному підходу, K-water виробила надійну співпрацю з різними суб’єктами у водному секторі, включаючи урядові структури, громадські організації, міжнародні установи та наукові кола. Компанія також очолює Азійську водну раду – глобальну платформу для розв’язання водних питань в Азії, до складу якої входять 147 організацій з 27 країн. Також «K-water» є найбільшим оператором водних ресурсів у Південній Кореї. 

Прес-служба Лівівської обласної військової адміністрації