Максим Козицький зустрівся зі збірною України з «Ігор Нескорених» на унікальній реабілітаційно-оздоровчій базі у Самбірському районі

Західний реабілітаційно-спортивний центр

Цьогоріч реабілітацію на цій базі пройшли більше ніж 100 захисників та захисниць України.

Сьогодні, 21 жовтня, начальник Львівської ОВА Максим Козицький відвідав Західний реабілітаційно-спортивний центр Національного комітету спорту інвалідів України. Він розташований в одному з населених пунктів на Самбірщині. Зараз у Центрі триває збір членів Національної збірної команди України – учасників міжнародних спортивних змагань серед військовослужбовців, які отримали поранення, захворювання чи інвалідність під час або внаслідок служби, «Ігри Нескорених – 2023» (Invictus Games). 

У Центрі триває облаштування басейну, лижеролерної траси, будівництво нового корпусу.

Щоб поспілкуватися з учасниками змагань та оглянути можливості Центру й процес виконання ремонтних робіт, прибули також заступник міністра молоді і спорту України Матвій Бідний, радник Міністра відділу радників Патронатної служби міністра у справах ветеранів Світлана Кашинець, президент Національного комітету спорту інвалідів України Валерій Сушкевич та начальник управління молоді і спорту Львівської ОВА Роман Хім’як.

«Наша область підтримує та запроваджує Всеукраїнську стратегію безбарʼєрності, яку ініціювала Перша Леді – Олена Зеленська. У співпраці з органами влади різних рівнів, а також з нашими партнерами працюємо над тим, щоб наша область стала справді областю рівних можливостей для всіх. Наприклад, цей центр за показниками, визначеними Конвенцією ООН «Про права осіб з інвалідністю», є унікальною реабілітаційно-оздоровчою базою України. Всі об’єкти Центру – від готелю до біатлонно-лижних трас, спортивних споруд, реабілітаційно-оздоровчих будівель – будуються і працюють як безбар’єрні об’єкти європейського та світового рівня. Є ліфти, пандуси, усі україномовні написи дублюють англійською мовою та шрифтом Брайля.

Дуже цінно було почути побажання та пропозиції від членів збірної України «Ігор Нескорених» щодо розвитку спортивної інфраструктури для людей з інвалідністю на Львівщині. Обовʼязково врахуємо їх під час реалізації проєкту «Ліга Нескорених». – Зазначив Максим Козицький.

Нагадаємо, «Ліга Нескорених»< – це програма фізичної та ментальної реабілітації ветеранів війни і членів їхніх сімей, яка реалізується у межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць України у Львівській області Прес-служба Лівівської обласної військової адміністрації