Міграційна служба видворила росіянку, яка незаконно перебувала у Львові

На Львівщині виявили росіянку, яка нелегально перебувала в Україні. Про це повідомила Міграційна служба Львівської області.

Громадянка РФ неодноразово порушувала міграційне законодавство: вперше – після завершення терміну посвідки не покинула територію України; вдруге – спробувала легалізувати перебування через фіктивний шлюб у Одесі.

У серпні цього року жінку виявлено у Львові працівниками міграційної служби Львівської області та притягнуто до адміністративної відповідальності за ч.3 статті 203 КУпАП «Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України», а також прийнято рішення про її примусове видворення із забороною в’їзду терміном на 5 років.

Іноземку помістили у Волинський пункт тимчасового тримання іноземців та осіб без громадянства, з метою забезпечення виконання рішення про примусове видворення за межі території України.

У жовтні працівниками відділу міграційного контролю та адміністративного провадження управління з питань імміграції, тимчасового перебування та протидії нелегальній міграції ГУ ДМС у Львівській області спільно з представниками правоохоронних органів, громадянку країни-агресора видворено за межі території України.

Читайте також: Чи буде третя світова?«Україна має рік на підготовку» – екскомандир «Айдару» про загрозу для України та світу

За численні порушення міграційного законодавства, росіянці виставлено заборону в’їзду на територію України терміном 8 років.

Джерело