Мільйон за 30 гривень: пенсіонер з Львівщини зірвав шалений джекпот

ФОТО: ілюстративне

75-річний пан Володимир із Червонограда Львівської області зірвав джекпот «Лото-Забава» у розмірі 1 000 000 гривень. За лотерейний білет він заплатив всього 30 гривень. Про це йдеться на сайті msl.ua.

«Вітаємо 432-го мільйонера »Лото-Забава«. Переможцем став 75-річний Володимир з Червонограда. Наш новий мільйонер бере участь у »Лото-Забава« з найперших тиражів, але джекпот в 1 000 000 гривень – його перший великий виграш», – йдеться у повідомленні.

Переможець розповів, що бере участь у “Лото-Забава” від перших тиражів. За роки участі у лотереї, він отримував інші, менші виграші, найбільший з яких склав 4000 гривень. Але він завжди мріяв зірвати джекпот.

Цікаво, що пенсіонер спочатку не зрозумів, що став лотерейним мільйонером. Він подумав, що виграв 47 500 гривень. Коли його донька зателефонувала, щоб пересвідчитися у виграші та дізнатися, як його отримати, вона була шокована приголомшливою новиною – виграш її батька склав мільйон гривень.

Чоловік розповів, що вона побіліла і почала заїкатися від неочікуваної радості. Він же відреагував на виграш більш спокійно.

За словами Володимира, він вирішив розділити свій виграш з 10 дітьми та 12 онуками, ще й правнукам планує зробити подарунки. До речі, його родичі скептично ставилися до лотерей, але він їм казав: “Я – то є я, не вказуйте мені!”.

Читайте також: стали відомі дати весняних канікул у львівських школах

Чоловік став першим мільйонером “Лото-Забава” 2024 року та 432-м за всю історію проведення лотереї.

Джерело