Місця утримання російських військовополонених в Україні вже переповнені – ГУР

ФОТО: ілюстративне

Українські воїни активно борються з російськими окупантам. Ворога не лише знищують, а й беруть у полон. Однак, останнім часом немає такої динаміки з обмінами, яка була раніше, – і за кількістю обмінів, і за кількістю повернутих, «але відбуваються певні польові обміни, також були окремі операції». Зокрема, місця утримання російських військовополонених в нашій країні наразі переповнені. Про це заявили у Головому управлінні розвідки Міністерства оборони України. Інформацію озвучив представник управління Андрій Юсов в інтерв’ю espreso.tv.

За його словами, від початку повномасштабного вторгнення з російського полону вдалося повернути близько 2600 українських громадян. Переважно це військові, але є й цивільні. Однак, це не така активна динаміка, яка була раніше і за кількістю обмінів, і за кількістю повернутих.

«Перемовини тривають і тут головне не розповідати – головне результат, а він обов’язково буде. Обмінний фонд поповнюється і місця утримання російських військовополонених в Україні сьогодні переповнені», – сказав Юсов 

Він впевнений, що найближчим часом ситуація зміниться.

«Україна готова повертати російських військовослужбовців-окупантів, але звичайно повертаючи своїх громадян, своїх захисників, захисниць та незаконно утримуваних цивільних осіб. Робота над цим ведеться», – зазначив Юсов.

Крім того, він додав, що друга зима повномасштабної війни буде так само важкою.

Нещадовно повідомлялося, що у російському полоні загинув Рудченко Арсен зі Львівщини

«Буде багато викликів: на полі бою, будуть удари по цивільній інфраструктурі і питання зовнішньої діяльності, дипломатичної діяльності – це все дуже складно, але, в результаті, спільна позиція українського суспільства, воєнно-політичного керівництва, коаліції країн вільного світу, які підтримують Україну, безумовно дасть свої результати. Україна переможе», – підкреслив представник ГУР.

Джерело