На Бахмутському напрямку росіяни кидають на штурми танки-сараї, але ЗСУ мають перевагу в FPV-дронах

Війська рф посилили штурмові дії на Бахмутському напрямку і стали більше використовувати так звані танки-сараї, обшиті додатковим захистом.

Про це в ефірі Армія TV розповів військовослужбовець НГУ бригади «Рубіж» з позивним «Чех».

«Виїжджає цей танк і стріляє в одну і ту саму позицію та знищує її. За ним виїжджають дві БМП з десантом на борту. Танк продовжує обстріл, у цей час намагається висадитися піхота, після чого техніка їде назад», — розповів «Чех».

За його словами, танк-сарай пробували знищити всіма силами і засобами, але через наварений з усіх сторін додатковий захист це було дуже важко зробити.

«Ледь змогли його «роззути», після чого вже добивали всіма засобами», – додав «Чех».

Нацгвардієць зазначив, що росіяни також збільшили кількість артилерії та авіації, КАБи застосовуються постійно. Основна їхня задача — знищення логістики та подавлення переднього краю.

«Авіація, як і артилерія, працюють досить неточно. Швидше за все це через дальність стрільби, 90% артснарядів йде в «молоко». За кількістю FPV-дронів поки що вони працюють дуже слабо. У нас велика перевага і це дозволяє нам вирівнювати цю межу в кількості їх артилерії та боєприпасів», — додав «Чех».

За інформацією Генштабу ЗСУ, протягом минулої доби саме на Бахмутському напрямку зафіксовано найбільшу кількість ворожих штурмів.

Джерело