На фронті загинув 29-річний Воїн родом з Львівщини Володимир Роса

1 липня 2024 р. на війні загинув 29-річний воїн 35 бригади морської піхоти, уродженець с.Нагачів – Роса Володимир Володимирович. Про це повідомив Нагачівський старостинський округ.

Чин похорону відбудеться сьогодні, 8 липня, о 13:00 в церкві Петра і Павла м. Новояворівська.

У Нагачеві об 11:00 чекатиме автобус.

Біографічна довідка Героя:

Закінчивши Нагачівську середню школу, вступив у Новояворівський ліцей, за фахом будівельник. Працював по спеціальності. У 2015 році пішов на службу у Збройні Сили України, відслужив контрактну службу, звільнився. Напередодні повномасштабного вторгнення, як резервіст першої черги був викликаний до війська і вже у березні 2022 року зустрічав ворога на підступах до Києва, зі зброєю в руках..Неодноразово був поранений, отримав інвалідність, мав можливість звільнитися, але в черговий раз повертався до своїх побратимів.

«Низький уклін Тобі, герою, від всіх нас..Шана і повага Вам, батьки Володимире і Надіє, за виховання такого сина.. Просимо Бога дати Вам сили витримати це важке горе, яке лягло на Ваше серце. Ми, мешканці Нагачева і навколишніх сіл, разом з Вами розділяємо цю біль втрати рідного сина і віримо, що його загибель ще більше об’єднає нас у боротьбі із ненависним ворогом», – йдеться у повідомленні громади.

Вічна слава і памʼять загиблому воїну! Щирі співчуття рідним.

Джерело