На Кіровоградщині начальник відділу поліції разом з підлеглими попалися на риболовлі у робочий час (ФОТО)

На Кіровоградщині повідомлено про підозру керівнику відділення поліції та трьом його підлеглим, які під виглядом рейдів незаконно ловили рибу.

Як повідомляє Офіс Генерального прокурора України, повідомлено про підозру начальнику відділення поліції, дільничному офіцеру та двом патрульним поліцейським в Кіровоградській області.

За даними слідства, на початку березня 2022 року керівник підрозділу поліції організував своїх підлеглих для незаконного вилову риби під виглядом поліцейських рейдів із акваторії Кременчуцького водосховища на Кіровоградщині. Їх проводили у робочий час та із використанням заборонених знарядь лову.

Посадовець забезпечив учасників групи службовим авто та моторним човном з лафетом, що знаходилися на зберіганні як речові докази в іншому кримінальному провадженні.

Протиправну діяльність підозрюваних викрили в кінці місяця того ж року.

Правоохоронці під час виїзду на водосховище виявили підозрюваних на воді та безпосередньо під час незаконного вилову рибу. Вилучено 7 риболовних сіток, рибу у кількості 120 шт, службовий транспортний засіб та моторний човен з лафетом.

Слідство встановило, що після викриття цього факту начальник відділення поліції, бажаючи легалізувати незаконний вилов водних біоресурсів та уникнути відповідальності, заднім числом видав письмове доручення на проведення профілактичного рейду по боротьбі з браконьєрством на ввіреному водосховищі.

Лише за встановлений період внаслідок порушень природоохоронного законодавства правоохоронці заподіяли понад 217 тис грн збитків. Перевіряється їхня причетність до інших правопорушень, які задокументовано у ході розслідування.

Наразі вирішується питання щодо відсторонення підозрюваних від займаних посад та обрання їм запобіжних заходів.

Читайте також: на Львівщині у кількох районах упіймали браконьєрів.

Також накладення арешту на майно з метою забезпечення подальшого відшкодування завданої державі шкоди.

Джерело