На колишнього українського депутата Царьова здійснили напад у власному будинку

Скріншот з відео Громадського

Колишнього народного депутат, який втік до рф з України Олега Царьова, здійснили замах у власному будинку в Криму. Про це пише видання ТСН з посиланням на блогера і журналіста Дениса Казанського у Telegram.

В минулому український журналіст Олександр Чаленко, який тепер мешкає у рф та працює на російську пропаганду повідомив про напад на Царьова.

«Щось серйозне трапилося вночі у будинку колабораціоніста Олега Царьова у Криму… Жодної офіційної інформації поки що немає. Значить, точно побутова справа. Напевно, якась п’яна сварка, яку намагалися приховати», – додав Казанський.

За повідомленням місцевих телеграм-каналів, до будинку Царьова під’їхали швидкі та поліцейські автомобілі. Територію оточили, на появу сторонніх реагували агресивно.

За даними російського журналіста Рогова, Царьов має не ножове, а вогнепальне поранення і зараз він знаходиться в реанімації

Відео взяте з Telegram-каналу Ігора Зінкевича: 

 

Згодом у Telegram-каналі самого Олега Царьова підтвердили інформацію про замах на нього у Криму. 

У нього двічі стріляли близько опівночі на території санаторію, де він живе.
На момент прибуття швидкої Царьов був непритомний, із великою крововтратою. Інформації про його нинішній стан здоров’я немає.

Для довідки: Олег Царьов відкрито підтримував «референдуми» в Донецькій і Луганській областях та оголошував себе «спікером парламенту Новоросії», колишнього народного депутата від Партії регіонів Олега Царьова позбавили Почесної грамоти Кабінету міністрів. 

Джерело