На Львівщині блогера з Дрогобича судитимуть за затяту антиукраїнську діяльність | Кримінал Львівщина

За процесуального керівництва Львівської обласної прокуратури до суду скеровано обвинувальний акт стосовно блогера з Дрогобича. Йому інкриміновано перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України, виготовлення та поширення матеріалів, у яких виправдовується збройна агресія рф проти України.

Розслідуванням встановлено, що 40-річний мешканець Дрогобича, будучи місцевим блогером, публічно дискредитував українських захисників на своїх сторінках у соцмережах. Зокрема, в одному із прямих ефірів обвинувачений називав представників ЗСУ злочинцями.

Також обвинувачений неодноразово перешкоджав законному врученню повісток представниками ТЦК. При цьому стверджував, що військові, які отримали поранення на фронті й почали працювати в цій установі, є злочинцями. Закликав перешкоджати їх діяльності. Сам конфлікт він знімав на відео, яке згодом опублікував в соціальній мережі.

Також обвинувачений публікував на своєму каналі відео, у яких стверджував, що вручення повісток громадянам України є незаконним та неконституційним. У них він надав «поради» як вибудовувати діалог з працівниками ТЦК та уникати вручення повісток.

Окрім цього, на своєму YouTube-каналі блогер також виправдовував збройну агресії рф проти України, розпочату у 2014 році.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювало Управління СБУ у Львівській області.

За матеріалами Львівської обласної прокуратури

Джерело