На Львівщині керівника підприємства підозрюють у розтраті майже мільйона гривень | Кримінал Львівщина

На Львівщині правоохоронці повідомили підприємцю про підозру у розтраті 850 тисяч гривень бюджетних коштів

Гроші, які підозрюваний – директор ТзОВ, безпідставно переказав на рахунок фізичної особи, були частиною фінансової допомоги, яку держава виділила для забезпечення потреб біженців з тих регіонів України, де тривають бойові дії.

Як встановили слідчі поліції та СБУ, керівник підприємства отримав від Міністерства соціальної політики України бюджетні кошти у сумі майже 9 мільйонів гривень, виділені за його пропозиціями в рамках державної програми для забезпечення потреб цивільного населення в умовах воєнного стану.

Проте, замість того щоб витратити ці кошти за призначенням у повному обсязі, зловмисник безпідставно переказав 850 тисяч гривень фізичній особі, заподіявши таким чином державному бюджету збитків на вказану суму.

Правоохоронці повідомили керівнику підприємства про підозру. Санкція статті передбачає покарання – позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Досудове розслідування триває.

За матеріалами поліції Львівської області

Джерело