На Львівщині судитимуть організатора підпільного цеху з виготовлення фальсифікованого алкоголю | Кримінал Львівщина

За процесуального керівництва прокурорів Львівської обласної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно 27-річного мешканця області, якому інкриміновано незаконне виготовлення, зберігання, транспортування з метою збуту підакцизних товарів (алкогольних напоїв).

Слідством встановлено, що на території Львівщини обвинувачений організував нелегальний бізнес із виробництва та реалізації фальсифікованого алкоголю.

Підпільний цех облаштував в орендованому складському приміщенні. Там чоловік розводив спирт з водою та розливав у спеціально закуплені ємності та упаковки.

Отримавши замовлення на фальсифікат через мережу інтернет, мав надіслати потенційним клієнтам незаконно виготовлені алкогольні напої поштовими відправленнями. Задля приховування своєї протиправної діяльності фігурант оформив посилки під вигаданими даними.

Проте водну-спиртову суміш, яка вже була готова до транспортування, а  також та, яка знаходилася у підпільному цеху, було своєчасно виявлено та вилучено правоохоронними органами.

Загальний об’єм арештованого фальсифікату становить більше 6,5 тис. літрів, його орієнтовна вартість – близько 1 млн грн.

За матеріалами Львівської обласної прокуратури

Джерело