На Львівщині створили ще три «Класи безпеки»

На Львівщині Створили Ще Три «Класи Безпеки» (5)

Класи працюватимуть на базі Журавнівського комунального ЗЗСО школи-ліцею, Глинянського ЗЗСО І-ІІІ ст. та Бібрського опорного ліцею імені Уляни Кравченко.

На Львівщині створили ще три «Класи безпеки», які будуть працювати на базі Журавнівського комунального ЗЗСО школа-ліцей, Глинянського ЗЗСО І-ІІІ ст. та Бібрського опорного ліцею імені Уляни Кравченко. Ці спеціально обладнані інтерактивні навчальні простори спрямовані на навчання учнів основам пожежної безпеки, мінної безпеки, безпеки життєдіяльності, домедичної допомоги та психологічного розвантаження.

«Класи безпеки» оснащені демонстраційними навчальними матеріалами, зокрема муляжами вибухонебезпечних предметів, інвентарем для надання домедичної допомоги, засобами пожежогасіння, інформаційними стендами та інструкціями, ігровими елементами та поліграфічною продукцією, яку розробили ДСНС України спільно з UNICEF Ukraine.

«Тепер  ліцеїсти зможуть здобувати актуальні знання з пожежної та протимінної безпеки, вивчатимуть правила безпеки дорожнього руху, оволодіють алгоритмом дій в умовах надзвичайних ситуацій, набуватимуть навичок поведінки під час сигналу «Повітряна тривога» та надання домедичної допомоги. Такий клас стане майданчиком для вивчення роботи рятівників, правоохоронців, медиків та військових, що особливо важливо в умовах війни», – зазначили у Бібрському опорному ліцеї імені Уляни Кравченко.

Нагадаємо, «Клас безпеки» – це Всеукраїнський проєкт, мета якого створення умов для формування в учнів здоров’я,  вивчення правил пожежної, мінної безпеки та цивільного захисту, формування  навичок надання домедичної допомоги. 

Створення таких класів — це насамперед про формування свідомого ставлення до власної безпеки та безпеки інших!

Читайте також: «Школа та громада чутливі до психічного здоровʼя»: на Львівщині відбудуться навчання для учасників освітнього процесу та представників громад

Прес-служба Лівівської обласної військової адміністрації